️Три учителки от персонала на детска градина №50 в район “Възраждане” са с положителен резултат за Ковид-19 от направени бързи тестове. Това съобщи във фейсбук кметът на София Йорданка Фандъкова.
В днешния ден двете групи - Първа В и Четвърта А, в които те са преподавали, ще бъдат затворени.
Директорът на детската градина вече уведомява родителите на всички деца, които посещават градина.
Създаваме организация за тестването на децата от двете групи, за която ще информираме родителите в рамките на утрешния ден. Екипи на Столичната здравна инспекция започват тестове на целия персонал на градината. Започна и пълната дезинфекция, допълва Фандъкова.
Лидерите от Е5: Нашите държави ще защитават европейското и трансатлантическото единство
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"