ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Трифонов: Борисов е загрижен за моето здравословно състояние, това е толкова мило

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
6075
Чете се за: 01:42 мин.
У нас
трифонов борисов загрижен моето здравословно състояние толкова мило
Слушай новината
00:00
00:00

Виждам, че Бойко Борисов в коментара си за снощното ми интервю е загрижен за моето здравословно състояние. Това е толкова мило. Така се разчувствах. Това написа на личния си профил във Фейсбук лидерът на "Има такъв народ" Слави Трифонов.

Слави Трифонов: Няма да подкрепим правителство с мандата на БСП (ЦЯЛОТО ИНТЕРВЮ)

"На миналите избори Татяна Дончева беше загрижена за моето здравословно състояние. И тя, милата, е толкова състрадателен човек. И Бойко, и Татяна са същите като жълтите вестници и сайтове", допълва Трифонов.

Хаджигенов след интервюто на Слави: Сега знаете защо не свиря на виола

"И те, милите, от години са загрижени за моето здраве и това е прекрасно. Постоянно живея с мисълта, че има хора, които ме обичат. Спокойно бе, хора, добре съм, справям се и дори леко да настина, веднага ще ви информирам, за да не се притеснявате", добавя още Слави Трифонов.

Ивайло Мирчев след интервюто на Слави Трифонов: Имаш 65 гласа, но се държиш все едно имаш 165

Вчера лидерът на "Има такъв народ" даде първо ексклузивно интервю пред БНТ. В него той обяви, че партията му няма да подкрепи правителство с мандата на БСП.

ЦЯЛОТО ИНТЕРВЮ СЪС СЛАВИ ТРИФОНОВ МОЖЕТЕ ДА ГЛЕДАТЕ ТУК

Свързани статии:

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?