Родители, учители и ученици от Професионалната гимназия по строителство в Благоевград излязоха на протест пред съда днес.
Учениците от гимназията се оплакват от сексуален тормоз от страна на учителя по физическо възпитание и спорт.
Заради сигнал до директора на училището учителят по физкултура бил уволнен. Преподавателят твърди, че обвиненията са безпочвени, а днес в съда се гледа делото за уволнението му.
Именно и заради това протестираха родители, ученици и учители от гимназията. Те настояват учителят да не се връща на работа, в противен случаи родители се заканиха, че няма да пускат децата си в неговите часове.
Автор: Владислава Миланова
Скандалът в 138-о училище: Директорът е с две повдигнати обвинения след откритите камери в тоалетни (ОБЗОР)
Записите от камерите в тоалетните на 138-о училище са отивали директно в телефона на директора
Общо 350 000 лева парична гаранция за свободата на Йордан Кателиев и Николай Стефанов определи съдът
Скандалът в 138-о училище: Директорът е с две повдигнати обвинения след откритите камери в тоалетни (ОБЗОР)
Премиерът в оставка Росен Желязков в Брюксел: Няма притеснения за еврозоната