В София ваканцията за учениците се удължава заради грип тип Б с още два дни.
Първият учебен ден ще бъде в понеделник. Това съобщиха от Регионалното управление по образованието в София.
Очаквайте подробности в емисиите на "По света и у нас"!
Тежка катастрофа с трима загинали, сред които две деца затвори за часове на Автомагистрала "Тракия"