Уест Хем надви Тотнъм в лондонското дерби

уест хем тотнъм
17:57, 24.10.2021
Чете се за: 01:12 мин.

Уест Хем победи Тотнъм с 1:0 в лондонското дерби на 9-ия кръг на Висшата лига. Михаил Антонио отбеляза победното попадение в двубоя.

През първата част най-чистото положение дойде за гостите. Серхио Регилон центрира в наказателното поле на домакините, а Хари Кейн отправи силен удар с глава. Лукаш Фабиански обаче бе добре позициониран и изби топката в корнер.

През втората част двата отбора трудно създаваха опасни положения от игра. В 72-ата минута "чуковете" откриха резултата. Аарън Кресуел центрира от корнер, а Михаил Антонио засече топката в близкия ъгъл на противниковата врата.

Уест Хем задмина Тотнъм в класирането. Възпитаниците на Дейвид Мойс заемат 4-ата позиция с актив от 17 пункта. "Шпорите" са 6-и с 15 точки.

В другия мач от 16:00 часа Лестър победи Брентфорд с 2:1.

Акад. Петрунов: Нежелаещите да се ваксинират - да си плащат тестовете