В категория до 75 килограма българинът срази арменеца Гарик Антаносян.
Уилиам Чолов е третия български боксьор класирал се за четвъртфиналите на европейското по бокс до 23 г. в София. В категория до 75 килограма той срази арменеца Гарик Антаносян.
Националът ни изигра много добър мач и още в първия рунд изпрати съперника си на два пъти в нокдаун. Той продължи да диктува случващото се на ринга и без никакви колебания приключи успешно сблъсъка.
На 16 октомври Чолов ще срещне словенеца Грега Райнер за място на полуфиналите и минимум бронзово отличие.
Утре ни очакват още четири мача с българско участие. Красимир Джуров (63.5 кг) ще боксира с Данил Заморило (Украйна), Благовест Неделчев (71 кг) среща Енис Алиу (Молдова), Мирослав Димитров (80 кг) ще премери сили с Даниел Илюшонок (Израел), а Микита Горбатенко (86 кг) ще се изправи срещу Патрик Плантич (Хърватия).
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите