52-годишният испанец сподели, че е много щастлив, че ще продължи да води английския клуб.
Мениджърът на Астън Вила Унай Емери официално подписа нов петгодишен договор с английския клуб.
Контрактът на 52-годишният испанец бе удължен до юни 2029-та, а финансовото му възнаграждение ще бъде увеличено, съобщи телевизия Sky Sports.
"Много съм щастлив, че ще продължа да водя този клуб. Атмосферата е страхотна", коментира Унай Емери.
Отборът на Астън Вила завърши на четвърто място във Висшата лига през изминалия сезон и си осигури участие в Шампионската лига догодина.
Иран също потвърди незабавното и трайно прекратяване на военните действия със САЩ
МВР удари "Калашниците": КПП-та в Ботунец, обиски и арести в цяла София (ОБЗОР)
Сблъсъци и сълзотворен газ в Женева: Хиляди демонстранти против срещата на Г-7 (СНИМКИ)