Унгария заяви днес че отново ще затвори границите си от следващия месец заради нови коронавирусни страхове, съобщава АФП.
"От 1 септември чуждестранни граждани няма да могат да влизат на територията на Унгария. Унгарските граждани, които се връщат от чужбина, трябва да бъдат под карантина в продължение на 14 дни или да трябва да представят два отрицателни теста", каза говорителят на премиера Виктор Орбан, Гергели Гуляш.
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Иван Иванов: Твърденията на министър Шишков за пътното строителство са абсолютно неверни