ЦСКА волейбол
Снимка: НВЛ/startphoto.bg
20:44, 11.12.2021
Чете се за: 01:47 мин.

Отборът на Нефтохимик 2010 (Бургас) записа бърза победа като гост на Раковски 1964 (Севлиево) с 3:0 (25:19, 25:9, 25:14) гейма в среща от 10-ия кръг Супер Волей.

Мачът се проведе в зала "Дан Колов".

По този начин бургазлии записаха девета победа в шампионата, като заемат трето място във временното класиране с 1 загуба и 25 точки. Най-резултатен за успеха бе Николай Колев с 13 точки.

Дея спорт (Бургас) и ЦСКА също записаха победи в 10-ия кръг на шампионата.

Дунав (Русе) не успя да се противопостави на Дея спорт и претърпя поражение у дома с 0:3 (14:25, 13:25, 22:25) гейма. Най-резултатен бе Виталий Василиев със 17 точки.

ЦСКА постигна чист успех с 3:0 (25:13, 25:20, 27:25) над Берое 2016. Това бе седма победа от началото на Супер Волей за „червените“, постигната и благодарение на 15-те точки на Георги Татаров.

Състезателите на Александър Попов стартираха отлично в мача, взимайки лесно първия гейм. В следващите два обаче, и особено в третия, столичани срещнаха повече трудности. След оспорвана игра в последните минути на мача, ЦСКА успя да покаже здрави нерви и затвори мача в три гейма.

ЦСКА надигра опонентите си на всички елементи, като старозагорци показаха равностойна игра единствено на сервис (и двата отбора завършиха с по пет аса).

Опашка от автобуси на граничен пункт "Капитан Андреево"
От първо лице: Да рискуваш живота си, за да спасиш децата от огнения ад в Благоевград