Билетите за дългоочакваната битка между световният шампион по бокс в тежка категория Антани Джошуа и претендента Кубрат Пулев ще бъдат пуснати в продажба утре (4 декември).
Те ще могат да бъдат закупени чрез сайтовете www.axs.com и www.stubhub.co.uk.и ще са с цени 100, 200, 300, 500 и 1000 паунда за ВИП местата.
Мениджърската агенция на Джошуа - “Мачрум”, официално потвърди, че 1000 привърженици ще бъдат допуснати да гледат на живо битката между двамата боксьори, която ще се проведе 12 декември (събота) в “Арена Уембли”.
С цел предотвратяване на разпространението на COVID-19, в залата ще бъдат въведени строги изисквания и мерки за безопасност.
Няма да бъдат допускани зрители, които са дали положителна проба за коронавирус в период от две седмици преди събитието.
Присъстващите също така ще трябва да предоставят номера на личната си карта и адреса си на входа, а също и да носят маски.
“Не мога да ви опиша колко съм щастлив да видя феновете да се връщат в залите за нашите боксови събития“, заяви Еди Хърн, управляващ директор на “Мачрум”. - +Екипът ни свърши невероятна работа през последните 10 месеца. Ние живеем и дишаме чрез енергията и атмосферата, които създава публиката. Страхотно е, че зрителите могат да се върнат за битката на Ей Джей, който през последните няколко години счупи всякакви рекорди за посещаемост в Обединеното кралство и извън него. Това е много позитивен ход за бокса и целия свят. Добре дошли обратно!”
Министрите от кабинета "Радев" положиха клетва, кои са първите им задачи? (ОБЗОР)
До 10 дни започва пръскането срещу комари по Дунава, след като бяха отпуснати 1,28 млн. евро
Брюксел увери, че ще спази своята част от сделката след ултиматума на Тръмп