Между интензивните тренировки футболистите на ЦСКА намериха малко време да сплотят колектива и извън зеления терен.
Своеобразният тиймбилдинг се осъществи под формата на картинг състезание в Алания. В зависимост от теглото им, играчите бяха разпределени в две гонки.

Първата беше доста оспорвана и в нея до последната обиколка фаворит беше бранителят Иван Турицов. Малко преди финиша обаче той беше "засечен" от юношата Росен Божинов, от което пък се възползва Феде Варела и халфът ликува като победител.

В другата надпревара като първенец завърши французинът Тибо Вион, който в динамична битка изпревари стража Митко Евтимов.

Голямо старание и умение демонстрираха също Георги Йомов, Юрген Матай, Жорди Кайседо и Густаво Бусато, но само това не им достигна да се наредят сред призьорите.

Снимки: ПФК ЦСКА
Гонките в София: МВР посочи рисковите булеварди, Столичната община планира писта
След оставката на Георги Кандев: Директорът на СДВР Любомир Николов поема поста
НАСА обяви имената на екипажа на следващата си голяма мисия "Артемис III"