В НСА се проведе баскетболен турнир по повод 50 години катедра "Баскетбол, волейбол, хандбал"

Вяра Илиева
от Вяра Илиева
08:10, 25.11.2022
Чете се за: 01:17 мин.
нса проведе баскетболен турнир повод години катедра баскетбол волейбол хандбал
Снимка: НСА "Васил Левски"

В НСА се проведе баскетболен турнир за Купата „Веселин Темков“, в който мериха сили студентите от І до ІV курс специалност баскетбол. Този турнир беше част от честванията 50 години катедра „Баскетбол, волейбол, хандбал“, както и 80 години Национална спортна академия „Васил Левски“.
След много оспорвани и интересни двубои се стигна до финалната битка между отборите на ІІІ и ІV курс, която беше и кулминацията на турнира и честванията на катедрата. Двата отбора излязоха за победа и мачът вървеше много равностойно. Полувремето завърши при резултат 45:44 за ІІІ курс, но след полувремето четвъртокурсниците взеха нещата в свои ръце и в крайна сметка измъкнаха победата след 99:85.

Даниел Милчев бе определен за най-полезен състезател.

Петър Колев: Стрелбата срещу българския клуб в Охрид е престъпление от омраза
Халил Летифов, ДПС: Сканиращи машини ще гарантират честността на вота