Валентин Антов игра половин час при шампионатно равенство на Монца

17:55, 18.03.2023
Чете се за: 01:27 мин.
монца преотстъпва валентин антов края сезона твърдят италия

Двубоят между Монца и Кремонезе от 27-ия кръг на Серия А завърши при резултат 1:1. Българският национал Валентин Антов се появи от резервната скамейка и игра половин час за тима си.

През първото полувреме домакините отправиха всичките три точки удара на стадион "Бриантео" в Монца, но до попадение така и не се стигна.

След почивката гостите поведоха в резултата. Резервата Даниел Чофани стреля в долния ляв ъгъл за 1:0.

Рафаеле Паладино направи тройна смяна в 65-ата минута, при която в игра се появи и Валентин Антов. Само 4 минути по-късно равенството бе факт. Карлуш Аугусто заслужи точка на тима си.

В последната минута Вальо Антов получи жълт картон за нарушение срещу Сириел Десерс.

Монца остава на 13-ата позиция в класирането с актив от 34 точки. Кремонезе заема предпоследното 19-о място в подреждането с 13 пункта.

Гълъб Донев: Състоянието на финансите на държавата е стабилно