Валентин Антов с цял мач при победа на Кремонезе над Сампдория

Българският национал получи жълт картон още в 7-ата минута, но остана на терена до последния съдийски сигнал

Валентин Антов
Снимка: Facebook: U.S. Cremonese
23:54, 27.02.2024
Чете се за: 00:45 мин.

Кремонезе стигна до успех с 2:1 в гостуването си на Сампдория в среща от 27-ия кръг на италианската Серия Б, играна на стадион "Луиджи Ферарис".

Валентин Антов игра цял мач за гостите. Българският национал получи жълт картон още в 7-ата минута на мача. Съотборниците му Денис Йонсен (5') и Сесар Файети (70') се разписаха, а за домакините точен бе Даниеле Гиларди (13').

Така Кремонезе събра актив от 50 точки и излезе на 2-рото място във временното класиране. Отборът прекъсна серията си от три поредни равенства. Сампдория се намира на 14-ата позиция с 31 точки.

Ерлинг Холанд избухна с пет гола при разгром на Манчестър Сити над Лутън в ФА Къп
Сандански прие инициативата на грациите "Предизвикай себе си"