След обира извършителят е избягал и се издирва
Въоръжен грабеж е извършен на бензиностанция край Благоевград тази сутрин. Към 6.10 часа маскиран мъж е заплашил с пистолет служителите на обекта и е отнел сумата пари, която е имало в касата, както и няколко стека цигари, заявиха за БНТ от МВР.
След обира извършителят е избягал и се издирва. Служителите на бензиностанцията не са пострадали.
На мястото на обира се провеждат оперативно-следствени действия за установяване на всички факти и обстоятелства по случая.
Двама младежи са с опасност за живота след скандал в местност край Варна (СНИМКИ)
Гранична полиция задържа дрогиран шофьор без книжка, превозващ 27 незаконни мигранти
Осигуровките на държавните служители ще бъдат обсъдени на заседание на Тристранния съвет
Председателят на парламента Михаела Доцова ще открие 13-та пленарна сесия на Процеса на сътрудничество в Югоизточна Европа