Освен за подобряване на текущия достъп с градски транспорт, екипът на Столична община работи и по възстановяване на лифтовете на Витоша. Това написа във фейсбук кметът на София Васил Терзиев. От думите му стана ясно, че от СО ще споделят плановете за действие в рамките на следващите няколко месеца.
България срещу Гърция: Плажните цени в Крайморие и Офринио - къде почивката излиза по-евтино?
Шефът на ВиК-Несебър и заместникът му арестувани за подкуп от 7 - 9 хиляди евро