Жителите на родопското село Манастир вече имат мобилна телефонна връзка в населеното място. Това съобщи днес кметският наместник на селото Милена Иванова.
Аварийни екипи на мобилните оператори са възстановили работата на съоръженията. В началото на седмицата екип на БНТ показа, как хората ходят километри в снега, за да открият обхват и да се свържат с близките си.
15 дни без мобилна връзка: Родопско село остана без телефони и интернет по празниците
От 13 декември жителите и гостите на Манастир нямаха мобилна мрежа и Интернет. Сега покритието е възстановено и всички се надяват да посрещнат Нова година в добро настроение и с възможност да отправят поздравления по телефона още в първите минути на настъпващата 2022 година.
Репортер: Димитър Димитров
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец