Камерите на пловдивската пътна полиция заснеха пореден скоростен нарушител. Водач на лек автомобил "Опел астра" с пловдивска регистрация е преминал със 133 км/ч в пътен участък с максимално допустими 50 км/ч.
Нарушението на скоростния режим е отчетено от автоматизирано техническо средство при движение на превозното средство по булевард в града тази вечер малко преди 20 часа.
Предстои установяване на собственика на превозното средство, призоваването му в поделение на МВР и установяване самоличността на водача, извършил нарушението.
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг
Президентът Йотова изрази съпричастност към венецуелския народ след земетресенията
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг