Специализиран екип от Сухопътните войски унищожи невзривен боеприпас, открит в с. Крепост, област Хасково.
Специализиран екип от 31-ви механизиран батальон от състава на Сухопътните войски беше задействан днес със задача да обезвреди боеприпас, открит в двора на къща в с. Крепост, област Хасково, съобщават от Министерството на отбраната.
Военнослужещите на място са анализирали металния предмет, който определят като 100 мм танков снаряд без взривател. При спазване на всички мерки за безопасност те са транспортирали боеприпаса до района на учебен център "Добрич", където са го унищожили. Ръководител на екипа е старши лейтенант Тодор Петев.
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро
След акцията край Слънчев бряг: Разследването трябва да установи дали има корупция във ВиК-Несебър