Военнослужещи от Сухопътните войски унищожиха невзривен боеприпас, открит в старозагорското село Борилово, съобщиха от Министерството на отбраната.
Специализиран екип от батальона за защита на силите от състава на 2-ра Тунджанска механизирана бригада – Стара Загора извърши разузнаване, транспортиране и унищожаване на силно корозирал бронебойно трасиращ снаряд с взривател, без маркировка на учебен център "Люляк". Военнослужещите действаха под ръководството на капитан Иван Панайотов вчера.
Формированието беше задействано по заповед на командира на Сухопътните войски.
Преди около месец Министерството на отбраната съобщи за унищожен невзрвиен боеприпас, намерен в района на Димитровград.
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро
След акцията край Слънчев бряг: Разследването трябва да установи дали има корупция във ВиК-Несебър