Турнирът ще се проведе в София и Пловдив
Националният отбор по волейбол на България за мъже под 18 години научи програмата си за европейското първенство, на което страната ни е домакин.
Шампионатът на Стария континент ще се проведе между 10 и 21 юли в София и Пловдив. Тимът, воден от селекционера Десислава Величков, е в Група 1 заедно с Полша, Франция, Турция, Финландия, Австрия, Украйна и Португалия. Този поток ще се проведе в столичната зала "Левски София".
Срещите от Група 2 ще се играят в зала "Колодрума" в Пловдив. Там са отборите на Италия, Чехия, Белгия, Словения, Гърция, Румъния, Испания и Естония.
България стартира с мач срещу Португалия на 10 юли. Първите ни шест мача са с начало 17:30 часа. Последният двубой е срещу Полша, който е най-високо поставеният в нашата група. Този мач ще е с начало 20:00 часа.
Волейболът окупира Топ 10 за Най-добър млад спортист на България за 2025 година
Симеон Николов и Локомотив Нововосибирск спечелиха срещу Ярославич в мач от Суперлигата
Матей Казийски и Цветан Соколов най-резултатни при победа на Халкбанк в Турция
Росен Желязков: През 2025 година правителството работеше като програмно
БНТ представя петнадесетте български артисти в националната селекция за избор на изпълнител за „Евровизия 2026“