Волейболният Монтана обърна Левски и вкара серията в трети мач

волейбол Левски
от БНТ , Източник: БГНЕС
09:08, 27.03.2022
Чете се за: 00:45 мин.

Волейболният отбор на Монтана победи Левски с 3:2 (15:25, 17:25, 25:20, 25:22, 15:13) гейма като гост във втория мач от четвъртфиналната плейофна серия от Супер Волей.

По този начин спорът между двата тима ще се реши в трети сблъсък в Монтана, който ще се проведе в понеделник (28 март) от 18:30 часа.

В другия мач Пирин Разлог победи Дея Спорт с 3:1 (25:20, 19:25, 25:23, 25:14) гейма у дома и също вкара серията в трети мач. Решаващата трета битка в серията ще се играе във вторник (29 март) в Бургас.

Министър Денков: Образователната ни система е готова да приеме до 63 000 украински ученици
Мик Шумахер не е пострадал в катастрофата, но няма да участва в Саудитска Арабия