Българинът завърши с най-много точки - 29.
Националът Димитър Димитров бе най-резултатен за тима на Монпелие, който спечели втора Суперкупа на Франция. Воденият от Люк Льо Марек отбор надделя над шампиона Сен Назар с 3:2 (25:16, 34:36, 18:25, 25:17, 15:13) във финала на надпреварата, изигран в "Трокардиер" в Резе.
Първият трофей на тима от южна Франция е от 2022 г., когато записва победа над Шомон с 3:1 гейма.
Димитър Димитров се отчете с 29 точки (3 аса, 1 блокада).
Сезонът във френския елит започва още следващата седмица - на 27 септември (петък). Ден по-късно (28 септември) Монпелие излиза срещу Тур, в 21:00 ч. б.в.
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив