Стражът на Левски Пламен Андреев заяви, че финалът за Купата на България срещу ЦСКА е най-лекият мач в кариерата му до момента.
На 17-годишния страж на "сините" не му се наложи да спасява нито веднъж вратата си от попадение, тъй като "червените" не нанесоха точен удар от своя страна за всичките 90 минути на Националния стадион "Васил Левски".
"Това ми беше най-лекият мач. Да, като знам, че не е сън, няма как. Треньорът ни каза "да си играем играта" - да се надиграваме с тях, защото ние сме по-добрият отбор", заяви Пламен Андреев.
Феновете на Швейцария купонясват след успеха над Канада и мислят за елиминациите
Очаква се прокуратурата да повдигне обвинение на шофьора на тир, причинил тежката катастрофа на АМ "Тракия"
Слънчево време с изолирани следобедни превалявания ще е времето в четвъртък