В Лудогорец няма заразени с COVID-19. Това показаха резултатите от поредните задължителни PCR тестове преди предстоящия мач на шампионите в Лига Европа - срещу австрийския ЛАСК в четвъртък.
Във вторник членовете на ръководството, футболистите, треньорите и служителите дадоха проби, като резултатите на всички са отрицателни.
Така Лудогорец ще бъде в пълен състав за последния двубой в група "J" на Лига Европа срещу ЛАСК утре в 22,00 ч. на "Хювефарма Арена".
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?