Преди този мач тенисистът записа четири поредни победи без загубен сет.
Националът на България за Купа "Дейвис" Янаки Милев загуби на финала на сингъл на турнира по тенис на клей в Анталия (Турция) с награден фонд 15 хиляди долара.
Поставеният под №1 българин отстъпи в спора за титлата пред Николай Кяер Будиков (Норвегия) с 1:6, 0:6 за 75 минути.
Преди този мач Янакиев записа четири поредни победи без загубен сет.
Българинът има три титли на сингъл в кариерата си до момента от турнирите на ITF - всичките в Анталия и на клей кортове.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите