Йоан Стоянов с пореден гол за Апоел Беер Шева

Българинът отбеляза първото попадение за тима си при победата с 3:1 при гостуването на Ашдод

йоан стоянов разписа успех апоел беер шева
22:51, 30.12.2023

Българският национал Йоан Стоянов отбеляза гол в трети пореден мач на своя израелски тим Апоел Беер Шева. Стоянов отбеляза първото попадение за тима си при победата с 3:1 при гостуването на Ашдод от 13-ия кръг на футболното първенство на Израел. Той бе точен в 20-ата минута за 1:1, след като домакините бяха повели с гол на Джордан Ботака в шестата минута.

Йоан Стоянов бе титуляр и игра пълни 90 минути за отбора си.

Другите две попадения за гостите бяха дело на Ротем Хатуел и Антонио Сефер съответно в 69-ата и 87-ата минути.

Тимът на Апоел Беер Шева заема пето място във временното класиране с 18 точки, а Ашдод е предпоследен, 13-и с 9 точки.