Ювентус се доближи на точка от Интер след рутинна победа над последния в Серия "А"

ювентус доближи точка интер рутинна победа последния серия
18:27, 20.03.2022
Чете се за: 00:57 мин.

Тимът на Ювентус постигна победа с 2:0 при визитата си на Салернитана в двубой от 30-ия кръг на италианската Серия "А".

"Бианконерите" откриха резултата в 5-ата минута, когато Хуан Куадрадо подаде към Душан Влахович в наказателното поле на домакините, сръбският нападател продъжи към Паоло Дибала, който с удар от границата на вратарското поле се разписа за 1:0.

Гостите от Торино удвоиха преднината си в 29-ата минута, чрез Влахович, който с глава реализира центриране отдясно на Матия Де Шилио в пеналтерията на новака в елита на Италия.

В класирането Ювентус е четвърти с 59 точки, на един пункт зад шампиона Интер, който е трети. Салернитана е последен с 16 точки.

Димитър Стоянов за арестите: Българското общество е зажадняло за справедливост, има проблеми и от двете страни
Стойчо Младенов: ЦСКА ще се бори за титлата, докато има и най-малкия теоретичен шанс