Ювентус успя да се справи с Лече и се изкачи до второто място

"Бианконерите" се победиха с минималното 1:0 в мач от Серия А

Ювентус
Снимка: Facebook: Juventus
23:50, 26.09.2023
Чете се за: 01:02 мин.

Ювентус победи Лече у дома в двубой от шестия кръг на италианската Серия А - 1:0. Единственото попадение в срещата бе дело на Аркадиуш Милик в 57-ата минута.

В края на срещата на "Алианц Стейдиъм" гостите останаха с човек по-малко на терена, след като халфът на гостите Мохамед Каба получи втори жълт картон.

След победата Ювентус зае второто място в класирането на първенството с актив от 13 точки. Лече е на четвърта позиция с 11 пункта.

В следващия кръг "бианконерите" гостуват на Аталанта на 1 октомври. Лече ще се изправи срещу Наполи у дома.

Опасно ветровито и днес, утре вятърът ще отслабне
Участието на Лионел Меси във финала за Купата на САЩ ще се реши в последния момент