Ювентус все крехът аванс срещу Фрайбург след първия осминафинал в Лига Европа

23:40, 09.03.2023
Чете се за: 01:07 мин.
ювентус все крехът аванс фрайбург първия осминафинал лига европа

Отборът на Ювентус постигна минимална победа с 1:0 при домакинството си на Фрайбург в първи двубой от осминафиналите в Лига Европа.

Единственото попадение на „Ювентус Стейдиъм“ в Торино бе отбелязано в 53-ата минута, когато Анхел Ди Мария с глава се разписа, засичайки с глава центриране на Филип Костич от фланга.

След малко повече от час игра германският тим успя да изравни чрез Лукас Хьолер при изпълнение на фал, но след намеса на ВАР главният съдия отмени попадението заради игра с ръка на асистента Матиас Гинтер.

Реваншът е следващата седмица в четвъртък, 16 март, от 19:45 часа на стадион „Шварцвалд Щадион“.

Националите по баскетбол до 16 г. се събират за пореден лагер в Ямбол
Манчестър Юнайтед разби Реал Бетис и е на крачка от четвъртфиналите в Лига Европа