Ювентус взе градското дерби с Торино

ювентус взе градското дерби торино
22:05, 02.10.2021
Чете се за: 01:25 мин.

Ювентус победи Торино с 1:0 в градското дерби от 7-ия кръг на Серия А. Мануел Локатели донесе победата на гостите в 87-ата минута.

През първото полувреме и двата отбора имаха положения, но равенството се запази на Олимпийския стадион в Торино. Най-чистото положение бе пред Роландо Мандрагоса, който отправи опасен удар към вратата на Войчех Шчесни, но полякът спаси.

След почивката “бианконерите” заиграха по-атакуващо, но отново не успяваха да открият резултата. Алекс Сандро и Хуан Куадрадо стреляха към вратата на Ваня Милинкович-Савич, но стражът на домакините спаси.

В 87-ата минута новото попълнение на тима Мануел Локатели отбеляза победното попадение в срещата. Италианецът стреля прецизно и ударът му се отби в дясната греда, преди да се оплете в мрежата за 1:0.

В добавеното време на мача Деян Кулушевски пропусна да удвои преднината на тима си, след като уцеля дясната греда.

Ювентус се изкачи до 8-ата позиция с актив от 11 пункта. Торино е 11-и с 8 точки.

След дрифт в кръгово кръстовище в Стара Загора: Три пометени момичета, едното е с ампутиран крак