За Спартак Варна следва визита на Берое в още един задължителен за печелене мач

Снимка: beroe.bg, Ани Георгиева
от БНТ , Източник: БГНЕС
08:59, 25.05.2023
Чете се за: 01:50 мин.

Третият кръг от плейофите за оцеляване започва с двубоя Берое - Спартак Варна. Срещата в Стара Загора е в четвъртък, 25 май, от 20:15 часа.

Варненци успяха най-после да стигнат до победа, която да оправдае големия труд, който всички играчи и ръководството полагат през последните седмици. В понеделник те се наложиха с 2:1 срещу Хебър. Следва визита на Берое в още един задължителен за печелене мач.

Определено тимът на Димитър Димитров се представя силно във всеки един мач и само много лошия късмет раздели състава от наличието на повече точки, съответно и сериозен шанс за оцеляване. За целта ще са необходими три точки в Стара Загора. Пред Берое проблемите са огромни, като заралии надали ще изпаднат, но въпреки всичко сезонът е същинска катастрофа за тях.

Не много отдавна тези два отбора се срещнаха във Варна. На 9 април Спартак изигра най-слабия си мач не само под ръководството на Херо, а и през целия сезон. Неочаквано "соколите" се сринаха и загубиха с 0:4. Тогава Лирой Микелс пропусна от бялата точка при резултат 0:1 в средата на първата част.

Карадайъ: Засега не участваме в съставянето на кабинета с втория мандат
Председателят на Съюза на съдиите: Войната в прокуратурата беше въпрос на време