За втора поредна година БК ЦСКА спечели турнира на БК Спартак София

от Вяра Илиева
11:40, 21.11.2022
втора поредна година цска спечели турнира спартак софия

Тазгодишният турнир организиран от баскетболен клуб Спартак София беше изпълнен с много емоции и награди. Шампиони в надпреварата при петнадесетгодишните са момчетата от БК ЦСКА. На второ място завърши БК Спортни таланти, на трето БК Левски, а четвъртото място зае БК Спартак София.

При 12-годишните състезатели първо място си извоюваха играчите на БК Св. Георги. Второто място е за БК Спортни таланти. На трето и четвърто място се класираха съответно БК ЦСКА и БК Спартак София.

Юлиан Титрийски от Левски бе избран за най-полезен състезател.

В най-добра петица попаднаха Никола Арабаджиев от Спартак София, Константин Танчев от Спортни таланти, Борис Гергов от ЦСКА, Юлиан Титрийски от Левски и Калоян Колев от Спартак София. За най-перспективен играч бе определен Калоян Колев от Спартак, за най-добър защитник Алек Петров от ЦСКА.

С приза за феърплей бе отличен Петър Манджуков от Спартак София.

Левски се разправи в Добруджа 07 и се завърна начело във волейболното първенство при мъжете
Чете се за: 01:35 мин.
Христо Стоичков поздрави българската художествена гимнастика по повод 70-годишния й юбилей
18:55, 28.11.2022
Чете се за: 01:02 мин.
Лечева дебатира в Брюксел за ролята на младите хора в изграждането на мирно и солидарно общество
17:46, 28.11.2022
Виктор Карагьозов вече не е страши треньор на волейболните национали до 18 години
17:39, 28.11.2022
Чете се за: 02:05 мин.
Хебър Пазарджик привлече бившия национал Камен Хаджиев
16:48, 28.11.2022
България с бронзов медал от Европейското по таекуондо за кадети до 15 г. в Малта
16:39, 28.11.2022
Чете се за: 00:55 мин.
Борислав Младенов с 16 точки и 6 борби при загубата на неговия Виртус Имола в Италия
15:47, 28.11.2022
Чете се за: 01:27 мин.
Скандал с коледното дърво на Ватикана
Виктория Томова остана 90-о място в световната ранглиста по тенис за 2022 година