ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Задържаха 14-годишен за жестоко убийство на македонец край Слънчев бряг

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 01:22 мин.
У нас
Снимка: БГНЕС
Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.
Слушай новината

14-годишно момче е задържано за жестоко убийство край Слънчев бряг. Жертвата е гражданин на Северна Македония, убит с удари с окастрен кол.

Вчера в полицията е получен сигнал, че в гориста местност край курорта е открито мъжко тяло с видими наранявания в областта на главата.

Бургаските криминалисти и с служителите на РУ-Несебър са установили, че тялото е на 49-годишен македонски гражданин, влязъл в България на 24-ти януари през ГКПП-Гюешево.

След проведени множество оперативно-издирвателни мероприятия и процесуално-следствени действия, сред които разпити, изземване на видеозаписи от охранителни камери в широк периметър, е констатирано, че извършител на убийството е 14-годишен младеж от Несебър. Той е задържан със заповед за срок до 24 часа.

Снимки: БГНЕС

Същият осъществил деянието, чрез нанасяне на удари с окастрен кол. Причините за извършеното убийство са в процес на изясняване.

Вижте повече в прякото включване на Давид Сукнаров

Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?