64-годишен мъж от Бургас беше задържан от полицията, след като шофирал с висока концентрация на алкохол.
Мъжът е заловен на пътя между бургаския квартал "Долно Езерово" и село Братово. Служители на "Пътна полиция" – Бургас, които обслужвали самостоятелен пътен инцидент в района, установили, че шофьорът е седнал зад волана след употреба на алкохол.
Пробата му с дрегер е отчела 2,76 промила. Мъжът е задържан за срок до 24 часа, а автомобилът му е иззет. По случая е образувано бързо производство.
Ще има ли воден режим в Плевен и Ловеч това лято? Властите вземат спешни мерки
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата
Аферата "Баба Алино": Само един човек от задържаните 25 души остава в ареста