От утре всички български граждани, пристигащи у нас от Великобритания, вече няма да бъдат поставяни под карантина. Новината съобщи вицепремиерът Екатерина Захариева в профила си във Фейсбук.
"Продължаваме да работим с британското правителство за премахване на карантината в Обединеното кралство за пристигащите от България", пише още Захариева.
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"