Залцбург е на полуфинал след феноменален обрат срещу Лацио (ВИДЕО)

13:33, 13.04.2018
Чете се за: 00:24 мин.
залцбург полуфинал феноменален обрат лацио видео

Залцбург поднесе най-голямата изненада на в 1/4-финалите на Лига Европа. Шампионът на Австрия победи с 4:1 Лацио в реванша и с общ резултат 6:5 продължава на 1/2-финалите. Италианският тим имаше аванс от 4:2 след първия мач.

Първото полувреме завърши без гол, като головите положения и пред двете врати липсваха. Гостите откриха резултата в 55-ата минута чрез Чиро Имобиле.

Залцбург започна паметния обрат минута по-късно, като точен бе Мунас Дабур. В 72-ата минута Амаду Хайдара с топовен шут от разстояние направи 2:1, след това кореецът Хий-Чан Хванг покачи на 3:1 в 74-ата.

120 секунди по-късно Щефан Лайнер засече центриране от корнер с глава за крайното 4:1.

Още Футбол

Илия Груев отбеляза първия си гол за Лийдс и доближи тима на победа от Висшата лига
23:54, 16.05.2024
Килиан Мбапе откри своя восъчна фигура в Берлин
22:35, 16.05.2024
Чете се за: 01:35 мин.
Роналд Куман оповести разширения състав на Нидерландия за европейското първенство по футбол
22:11, 16.05.2024
Дидие Дешан обяви състава на Франция за Евро 2024
21:56, 16.05.2024
Антон Зингаревич и Ивелин Петров не скриха радостта си по време на триумфалното шествие
21:22, 16.05.2024
Футболните национали на България до 16 г. завършиха на второ място в приятелския турнир “Милян Милянич”
18:33, 16.05.2024
Кристиано Роналдо е спортистът с най-високи доходи за 2024 година, съобщи "Форбс"
18:13, 16.05.2024
Чете се за: 03:47 мин.
Георги Иванов и Христо Стоичков взеха участие в звезден турнир преди Конгреса на ФИФА в Тайланд
17:57, 16.05.2024
Вратарят Александър Нюбел не е очаквал да бъде в списъка на Германия за Евро 2024
17:38, 16.05.2024
Чете се за: 01:42 мин.
Вратарят на Манчестър Сити Едерсон пропуска последните два мача от сезона, обявиха от клуба
17:12, 16.05.2024
Чете се за: 01:02 мин.
Арсенал потрепери, но се класира за полуфиналите в Лига Европа (ВИДЕО)