23-годишна жена загина след токов удар. Инцидентът е станал около 15:00 ч. в дома й в бургаския кв. “Горно езерово”.
Жената е ударена от ток при отваряне вратата на хладилник. Тя е майка на две деца, които не са пострадали. На място е извършен щателен оглед.
Тялото на жената е откарано за аутопсия в отделение "Съдебна медицина" при УМБАЛ Бургас. По случая е образувано досъдебно производство.
Ще има ли воден режим в Плевен и Ловеч това лято? Властите вземат спешни мерки
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им