Хиляди палестинци щурмуваха пункт за раздаване на храна в южната част на анклава
Ситуацията в Газа - никой не е пощаден в анклава, жестокостите се превръщат в норма. Това заяви Филип Лазарини - ръководител на Агенцията на ООН за подпомагане на палестинските бежанци, по повод на последните събития в палестинската територия.
През последните дни израелските удари са все по-интензивни, жертвите са десетки, сред тях има деца. Израел призна, че за кратко е изгубил контрол при раздаването на хуманитарна помощ в Газа. Операцията е поверена на новосформирана и избрана от Тел Авив организация, която очевидно не е успяла да овладее ситуацията.
Хиляди палестинци щурмуваха пункт за раздаване на храна в южната част на анклава вчера. По данни на ООН 47 души са ранени при настъпилия хаос. Израелските военни са стреляли във въздуха, за да въдворят ред.
Мета постигна споразумение по мегаделото за пристрастяването на деца към социалните мрежи
Почина Ратко Младич: Бившият командир на босненските сърби излежаваше доживотна присъда в Хага
Българин изчезна в Тибет след бедствието, българката от епицентъра е спасена (ОБЗОР)
Денят след апокалипсиса: Срутил се е леден блок колкото 30 футболни игрища