На тържествена церемония бяха връчени дипломите на випуск 2024
Факултетът по журналистика и масова комуникация на Софийския университет отбеляза полувековния си юбилей с тържествена церемония за дипломиране на випуск 2024.
Днес 150 бакалаври и магистри от факултета получиха в Аулата на Софийския университет своите дипломи за завършено образование. Те са от специалностите "Журналистика", "Връзки с обществеността", "Книгоиздаване" и "Комуникационен мениджмънт".
Петима от студентите са носители на златната значка "Отличник на Софийския университет". Приветствие към абсолвентите отправиха ректорът на Алма матер проф. Георги Вълчев и деканът на факултета проф. Веселина Вълканова.
Институт за геопространствени изследвания и технологии открива СУ „Св. Климент Охридски“
С флаг в ръка и мечти за медали: Българските олимпийци по природни науки получиха националното знаме
Премиерът Румен Радев връчи националното знаме на олимпийските отбори по природни науки за 2026 г.
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра