Футболистът на Милан Златан Ибрахимович може да остане в клуба още един сезон. Италианският клуб е готов да удължи договора с 40-годишния нападател с една година със заплата от 2,5 милиона евро.
Въпреки това, има вероятност Златан Ибрахимович да сложи край на кариерата си на футболист. В този случай той може да започне работа в агенцията на Мино Райола, който почина в края на април.
„Когато Милан спечели шампионата за последен път, бях в отбора. Преди две години и половина обещах и удържах на думата си, спечелих Скудетото. Мнозина се смяха, но ние повярвахме в себе си и постигнахме успех“, сподели нападателят.
Златан Ибрахимович посвети трофея именно на своя футболен агент Мино Райола.
„Имах много проблеми този сезон. Посвещавам титлата на Мино Райола, който ми каза, че само аз мога да помогна на Милан да се прероди. Това е първият ми трофей без него“, сподели 40-годишният Златан Ибрахимович.
Засилен интерес: 2600 кандидати са се явили на конкурс за 400 места в "Гранична полиция"
"Мяра": Липсата на нов бюджет ще се отрази реално на жизнения стандарт у нас според над 60% от българите
Остават в ареста Габриела и Красимир, обвинени за жестоки убийства на животни