Златан Ибрахимович
15:10, 07.06.2022
Чете се за: 01:00 мин.

Звездата на Милан Златан Ибрахимович ще обсъди условията си за нов договор с клуба. 40-годишният нападател планира да удължи контракта си с “росонерите” за още един сезон.

Футболистът ще пропусне следващите 7-8 месеца след операция на коляното, затова ще се съгласи на по-ниски финансови условия, в сравнение с предишния си контракт.

В следващите дни двете страни планират да се срещнат, за да договорят за споразумение.

Златан Ибрахимович помогна на Милан да спечели италианското първенство през изминалия сезон. Нападателят отбеляза 8 гола от 23 мача в Серия А.

Междувременно стана ясно, че играчът има споразумение с представителите на шведската федерация да заеме административен пост. Това обаче ще се случи след края на неговата футболна кариера.

Олимпийският огън пристигна в Марсилия и бе посрещнат от 150 000 души
20:39, 08.05.2024
Чете се за: 02:27 мин.
В Стара Загора бе открито тазгодишното издание на Националната спортна универсиада
20:10, 08.05.2024
Чете се за: 03:00 мин.
Адриан Андреев пропусна два мачбола и отпадна във втория кръг на турнир в Италия
Чете се за: 02:12 мин.
България загуби във финала на четиристранния турнир на Европейската федерация по минифутбол в Словакия
18:00, 08.05.2024
Чете се за: 01:10 мин.
Европейската вицешампионка на прескок Валентина Георгиева беше посрещната в родния си клуб Левски-Спартак по шампионски
17:53, 08.05.2024
Чете се за: 04:37 мин.
Кристиан Василев пред БНТ: Нито един успех не е дошъл без труд, лишения и търпение
17:38, 08.05.2024
Гергана Топалова се класира за втория кръг на тенис турнир в Швеция
17:23, 08.05.2024
Берое и Шампион 2006 с убедителни победи на старта на финалите по баскетбол за девойки U19
17:17, 08.05.2024
Чете се за: 01:02 мин.