Всички ученици, навършили 18 години, от Варна ще имат възможност да се включат в кампанията за доброволно кръводаряване, организирана от Районния център по трансфузионна хематология (РЦТХ). Те ще могат да дарят кръв на място, в училището, в което учат. За целта медиците от Кръвния център ще посетят, по график, през октомври и ноември средните училища в града.Вижте повече в прякото включване на Силвия Благоева.
Бъдещето на детската болница: И здравното ведомство ще проверява проектирането на педиатрията
Доайенът на вестникарството на 90: Любен Генов получи Почетния знак на президента
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"