За седма поредна година бяха избрани двама български младежи, които ще представят страната ни като делегати през октомври на сесията на ООН в Ню Йорк. Петър Младенов и Милена Андреева са избраните след 4 кръга в национален конкурс.
За седма поредна година бяха избрани двама български младежи, които ще представят страната ни като делегати през октомври на сесията на ООН в Ню Йорк. Петър Младенов и Милена Андреева са избраните след 4 кръга в национален конкурс.
Не повече от 30 държави от общо 194 изпращат младежки делегати за участие в Общото събрание на ООН. Задачата на двамата нови делегати е да лобират и отстояват интресите и правата на връстниците си на глобално и национално ниво.
Тази година основната тема e младежката безработица. И двамат се зарекоха да представят страната по най-добрия начин.
Регионална икономическа среща: Конференция на Американските търговски камари в България, Гърция и Турция
Гълъб Донев: Служителите на МВР и военните ще си плащат осигуровките от догодина
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец