Днес на много места в страната ще има интензивни валежи, а вероятността за градушки не е малка, заяви Христо Христов, дежурен метеоролог в БАН.
Днес на много места в страната ще има интензивни валежи, а вероятността за градушки не е малка, заяви Христо Христов, дежурен метеоролог в БАН. Значителни по количество дъждовете ще бъдат в Лудогорието, Кърджали, Хасково и Пазарджик.
Най-много валежи вчера и днес са паднали в Кнежа и Ловеч. Подобрение на времето се очаква в края на седмицата, твърди още дежурният метеоролог.
Вижте прогнозата за следващите дни с повече подробности от пряко включване на Боби Теодосиев за "Денят започва" от Националния институт по метрология и хидрология към БАН.
Филмът на Мая Димитрова "Основание за безпокойство. Архивите за Българския Чернобил" е в селекцията на Prix Europa
Наградиха двама тийнейджъри, помогнали при гасенето на пожар край несебърското село Кошарица
Поредна авария на водопровод оставя осем села в Нова Загора без вода тази вечер
Очакват ли се големи разлики при „Гражданската отговорност“ след влизането в сила на „Бонус-Малус“?