И тази вечер симпатизанти на Атака са се събрали пред партийната централа в София.
За да се избегнат сблъсъци с протестиращите полициата отново е направила буферни зони и партийния офис е отцепен с полицаи и техника.
"Атака" разпространиха информация, че са сезирали прокуратурата, МВР и ДАНС за престъпна схема, с която се финансирали провокатори.
Според съобщението на партията по нареждане на Бойко Борисов Румен Николов-Пашата давал по 50 хиляди лева всеки ден, по 40 лева на човек, за да създават безредици и да атакуват централата на партията. Сред разпространителите на парите надолу по веригата се сочат известни лица с прякори от ъндърграунда - Тони Изолацията и Любо Младежа.
От МВР и прокуратурата казаха за "По света и у нас", че до момента не са получили сигнал с подобно съдържание. Софийската градска прокуратура е сезирана от "Атака" само за хулигански прояви пред централата им от 16 юни.