Кметът на столицата Йорданка Фандъкова се срещна с министъра на вътрешните работи Цветлин Йовчев. На срещата те са обсъдили мерките за опазването на реда и спокойствието в столицата. Йорданка Фандъкова е оценила високо работата на на всички служители на полицията и осигуряването на реда въпреки сложната обстановка в града. По време на срещата, която беше затворена за медиите, тя е изразила и притеснение от изявите на придставители на политически сили, които със своето поведение, отправят агресивни послания.
Кметът на столицата Йорданка Фандъкова се срещна с министъра на вътрешните работи Цветлин Йовчев. На срещата те са обсъдили мерките за опазването на реда и спокойствието в столицата. Йорданка Фандъкова е оценила високо работата на на всички служители на полицията и осигуряването на реда въпреки сложната обстановка в града. По време на срещата, която беше затворена за медиите, тя е изразила и притеснение от изявите на придставители на политически сили, които със своето поведение, отправят агресивни послания.
"До този момент служителите на МВР работят действително много внимателно и се опитват да успокояват обстановката, а не да я усложняват. За мен е важно в града да има спокойствие, хората да могат да изразяват всички своите виждания и гражданска позиция, но без да има напрежение, без да има противопоставяне, без да има агресия и мисля, че и това е голямата отговорност и на политиците в този момент", каза Йорданка Фандъкова.
По-високи пенсии от юли: От август се вдигат минималните осигурителни прагове и максималният осигурителен доход
Регионална икономическа среща: Конференция на Американските търговски камари в България, Гърция и Турция
Гълъб Донев: Служителите на МВР и военните ще си плащат осигуровките от догодина
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата