Черен ден за град Елин Пелин. Днес погребаха петимата младежи от Елин Пелин, които загинаха в зверска катастрофа във вторник. Роднини и приятели се събраха пред църквата "Свети Николай Чудотворец" в центъра на града, за да ги изпратят в последния им път. До трагичния инцидент се стигна след като петимата решили да тестват мощността на автомобила на бащата на Борислав.
Траурен звън на камбаните на църквата, черни знамена и сълзи белязаха днешният ден на траур в Елин Пелин. Пет опечалени семейства и пет бели ковчега.
"За семействата е много тежко. Това е животът - той ни наказва. Родителите са много добри, но това ги беляза вече" - сподели съгражданин.
"Нямам думи... Не мога да говоря... Не мога да го преживея. Много добри деца са всичките" - каза през сълзи Вера Паунова, роднина на семейството на Иван.
Роднини и приятели обсипаха с цветя последния път, по който минаха Иван, Миро, Стенли, Боби и Вили.
Икономическата комисия заседава заради увеличението на застраховката "Гражданска отговорност" за мотористи
Археологическо откритие: Надпис потвърждава, че в Хераклея Синтика има храм, посветен на Херакъл
Най-дългослужилият пожарникар в Павел баня се пенсионира след 41 години служба (СНИМКИ)
Напредъкът на Скопие към ЕС: Дебат в ЕП за доклада за Северна Македония
Туристическият бранш настоява: Ремонтите по магистралите да не съвпадат с активния летен сезон