И тази сутрин пред Народното събрание остава палатковият лагер на протестиращите. В момента пред парламента няма недоволни. Не се състоя и традиционното пиене на кафе.
И тази сутрин пред Народното събрание остава палатковият лагер на протестиращите. В момента пред парламента няма недоволни. Не се състоя и традиционното пиене на кафе.
Довечера обаче в 18.30 на площад Независимост пред Министерски съвет започва поредният протест срещу правителството на Пламен Орешарски. Днес е 37 ден от началото на протестите.
Снощи изненадващо мнозинството промени обичайния си маршрут и вместо към Народното събрание и после към Орлов мост се отправи към Централната жп гара в София. Предположенията, че ще бъде блокирано движението на влаковете, не се оправдаха.
Гореща вълна обхваща и България, предупреждения за опасни температури в цялата страна
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу
Васил Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и финансова децентрализация
Живот сред руините: Във Венецуела продължават да пристигат спасителни екипи