ИЗВЕСТИЯ

Моите новини
Случаят "Петрохан": Протест с искане за...
Чете се за: 03:20 мин.
Задържаха двама души с над 55 кг наркотици в София, сред...
Чете се за: 01:12 мин.
Парламентът задължи МС да внесе закон за ратифициране на...
Чете се за: 05:22 мин.

ЗАПАЗЕНИ

Още от деня: Дефицитът на НЗОК

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 00:12 мин.
У нас

Новият шеф на Здравната каса Румяна Тодорова обеща преглед на финансовото състояние на институцията в спешен порядък и днес картината показа, че около 100 млн.лв е дефицитът на касата над резерва от 269 млн.лв.Какво ще предприеме ръководството, как ще се справят с осигуряването на лекарствата и с финансирането на болниците - на тези въпроси отговори Румяна Тодорова и Пламен Таушанов - член на Надзорния съвет.

деня дефицитът нзок
Новият шеф на Здравната каса Румяна Тодорова обеща преглед на финансовото състояние на институцията в спешен порядък и днес картината показа, че около 100 млн.лв е дефицитът на касата над резерва от 269 млн.лв.
Какво ще предприеме ръководството, как ще се справят с осигуряването на лекарствата и с финансирането на болниците - на тези въпроси отговори Румяна Тодорова и Пламен Таушанов - член на Надзорния съвет.

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?